Zakupy na raty.

Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Citta d'Italia

Caffè La Messicana Piacenza' to 60 lat tradycji i wielkiej pasji do kawy. Ciągłe dążenie do doskonałości i rozwój uczynił z małej kawiarni, prężnie działającą palarnię, która stała się ambasadorem włoskiej tradycji kawy na świecie. Dziś Caffè La Messicana Piacenza dostępna jest w 32 krajach na całym świecie.

Marka Caffè Città d'Italia – to specjalna linia poświęcona kultywowaniu włoskiego dziedzictwa kawy, gdzie tradycyjny smak autentycznej kawy espresso jest coraz bliższy aktualnym trendom panującym na arenie międzynarodowej. Caffè La Messicana Piacenza wybiera najlepsze surowce, tworząc ciągły proces selekcji, dzięki czemu otrzymuje czyste mieszanki, których smak jest nie tylko wynikiem liczb i maszyn, ale także opowieści, ludzi, ziem i różnych kultur. W celu uzyskania jak najlepszych aromatów, palarnia stosuje tradycyjną metodę wolnego prażenia ziarna.Wszystkie etapy procesu produkcyjnego są poddawane ciągłej i ukierunkowanej kontroli zapewniającej stałą jakość.

Caffè La Messicana Piacenza uzyskała certyfikat ISO9001, międzynarodowy standard zarządzania jakością oraz certyfikat Bioagricert. Ten ostatni, poprzez punktualne i skuteczne kontrole, potwierdza zgodność produktu ekologicznego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl