BLOG

ANIRAX - Blog

 

Bestsellery
JURA WE8
JURA WE8
7 490,00 zł
szt.
Moccamaster KBG 741 AO Red
Moccamaster KBG 741 AO Red
849,00 zł
szt.
Moccamaster KBG 741 AO Silver
Moccamaster KBG 741 AO Silver
849,00 zł 799,00 zł
szt.
NIVONA CafeRomatica 768 One Touch Srebrny 3D
NIVONA CafeRomatica 768 One Touch Srebrny 3D
3 199,00 zł
szt.
NIVONA CafeRomatica 838 One Touch Czarny
NIVONA CafeRomatica 838 One Touch Czarny
4 200,00 zł 3 799,00 zł
szt.
NIVONA CafeRomatica 839 One Touch Srebrny
NIVONA CafeRomatica 839 One Touch Srebrny
3 900,00 zł
szt.
NIVONA CafeRomatica 848 One Touch Srebrny
NIVONA CafeRomatica 848 One Touch Srebrny
4 650,00 zł 3 899,00 zł
szt.
Ekspresy JURA

Szwajcarskie zasady

Innowacyjność, precyzja, jakość, niezawodność, zrównoważony rozwój i serwis są wpisane w tradycję działalności firmy JURA. To szwajcarskie przedsiębiorstwo jest jedyną firmą na świecie, której przedmiotem działalności są wyłącznie automatyczne ekspresy do kawy. Dlatego firma cieszy się renomą specjalisty w tej branży. Ekspresy automatyczne firmy JURA są utożsamiane z najlepszą jakością parzonej kawy, maksymalną prostotą obsługi i doskonałym wzornictwem.

Najlepsza jakość parzonej kawy

70 inżynierów jest skoncentrowanych wyłącznie na rozwoju ekspresów automatycznych JURA. Ich celem jest uzyskanie najlepszych rezultatów parzenia kawy, zawsze świeżo zmielonej i ze świeżego ekstraktu, zawsze za naciśnięciem przycisku. Ostatnio udało im się opracować rewolucyjny proces impulsowego parzenia kawy (P.E.P.®), stanowiący kamień milowy na drodze do nieznanego wcześniej, pełnego aromatu – nawet w przypadku szybko przyrządzanych specjałów kawowych.

Maksymalna prostota obsługi

Ekspresy automatyczne firmy JURA są dziecinnie proste i intuicyjne w obsłudze. Imponujący przykład: Dzięki technologii RFID wkłady filtra i automatyczny ekspres są ze sobą połączone radiowo. Wykrywanie filtra i konfiguracja ustawień urządzenia odbywa się automatycznie.

Doskonałe wzornictwo

Kształt i materiały odzwierciedlają wewnętrzne walory ekspresów automatycznych firmy JURA. Przykładowo w modelu Z6 po raz pierwszy zastosowano elementy przednie i górne z masywnego aluminium o uszlachetnionej powierzchni o grubości 3 mm. Precyzja obróbki świadczy o kunszcie inżynierskim.

Zrównoważony rozwój i inteligencja ekologiczna

Silna świadomość ekologiczna ma w firmie JURA tak samo długą tradycję, co ostrożne obchodzenie się z zasobami i energią. Dlatego firma JURA całkowicie skoncentrowała się na produkcji ekspresów automatycznych. Te przygotowują specjały kawowe według indywidualnych gustów, zachwycając przy tym efektywnością energetyczną i nie powodując powstawania całkowicie niepotrzebnych odpadów opakowaniowych.

Kompleksowe rozwiązania do parzenia kawy zaspakajające wszystkie gusta klientów

Do zastosowania domowego: Ekspresy automatyczne zachwycają pod każdym względem unikalnym wzornictwem i przekonują do siebie maksymalnym komfortem użytkowania, gwarantując najlepsze rezultaty parzenia kawy.

  Linia Z

To ikony stylu w segmencie premium, dla wszystkich, którzy cenią dobry design oraz doskonałą jakość kawy w połączeniu z prostą obsługą.

 • JURA Z6 Aluminium
 • JURA Z6 Aluminium Black
  Linia J

Linia J to piękny design niejednokrotnie doceniany w konkursach wzorniczych połączonych z prostą obsługą i najwyższą jakością kawy.

 • JURA J6 Piano White
  Linia S

Linia S tworzy nowy segment automatycznych ekspresów do kawy "Premium-Mid-Segment". Oferuje szereg specjałów kawowych o doskonałej jakości w połączeniu z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi i dotykowym wyświetlaczem 4,3".

 • JURA S8 Chrome
 • JURA S8 Moonlight Silver
  Linia E

Linia E pod każdym względem rewolucjonizuje przyjemność picia kawy łącząc prosty design z najnowszymi technologiami.

 • JURA E8 Dark Inox
 • JURA E8 Platinum
 • JURA E80 Piano Black
 • JURA E6 Platinum
 • JURA E60 Piano Black
  Linia D

Linia D charakteryzuje się prostymi formami, łatwą obsługą za pomocą wyświetlacza tekstowego i kawowymi klasykami.

 • JURA D6
  Linia A

Linia A - kompaktowe rozmiary w połączeniu z najwyższymi standardami JURY stanowią klasę samą w sobie.

 • JURA A9 Aluminium
 • JURA A7 Piano White
 • JURA A1 Piano Black
 • JURA A1 Piano White
  ENA Micro 90

ENA Micro 90 - ultra-kompaktowe, w pełni automatyczne ekspresy.

 • JURA ENA Micro 90 Dark Inox
 • JURA ENA Micro 90 Micro Silver

 

Do użytku profesjonalnego: Wszędzie – w miejscu pracy, w biurze, sklepie, barze, hotelu, salonie fryzjerskim itd. – profesjonalne ekspresy automatyczne dostarczają doskonałą kawę klientom, gościom oraz pracownikom. I to wszystko przy świetnym stosunku ceny do wydajności.

 GIGA Professional

GIGA Professional - osiąga największą wydajność dzięki zastosowaniu dwóch młynków, trzech pomp oraz dwóch równoległych systemów przepływu. W świecie GIGA na nowo zdefiniowano pojęcie smaku kawy.

 • JURA GIGA X8 Aluminium Black
 • JURA GIGA X3 Aluminium
  Linia X

Linia X - elegancka, praktyczna, niezawodna i wydajna, przeznaczona do dużych przestrzeni biurowych i stref samoobsługowych.

 • JURA X8 Platin
 • JURA X6 Dark Inox
 Linia WE

Linia WE - urządzenie "plug-and-enjoy", idealnie nadające się do czerpania przyjemności z picia kawy w miejscu pracy.

 • JURA WE8 Chrome
 • JURA WE8 Piano Black

 

Przyjemność jest sumą wszystkich składników

W najlepszych lokalach gastronomicznych wykorzystywane są wyłącznie najlepsze składniki. Taka sama zasada dotyczy również ekspresów automatycznych firmy JURA. Bowiem tylko wtedy, gdy mamy do dyspozycji absolutnie najlepszą kawę espresso i piankę mleczną, możemy przyrządzać perfekcyjne specjały kawowe oferujące całe bogactwo smaków.

Najlepsza kawa espresso

JURA doprowadziła metodę parzenia kawy do perfekcji. Rewolucyjn一proces impulsowego parzenia kawy (P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji, ponieważ podczas przyrządzania kawy ristretto i espresso gorąca woda jest przetłaczana przez mieloną kawę impulsowo, w krótkich odstępach czasu, co gwarantuje maksymalny aromat również w przypadku szybko przygotowywanych specjałów. Kawa przyrządzona w urządzeniach firmy JURA zapewnia najlepsze walory smakowe – zarówno w czystej postaci, jak i jako podstawa fantazyjnych specjałów kawowych.

Mleko i pianka mleczna w swej doskonałości

Innowacyjna technologia dysz umożliwia przyrządzanie zwartej i delikatnej pianki mlecznej o oszałamiającej jakości. Przestawienie z mleka na piankę mleczną odbywa się w pełni automatycznie. Dzięki systemowi regulacji temperatury mleka i pianki mlecznej, który jest nowością w skali światowej, powstają wyrafinowane i modne specjały na najwyższym poziomie. Jakością dorównują kawie serwowanej w najlepszych kawiarniach – i to za naciśnięciem przycisku.

Intuicyjna obsługa

Automatyczne ekspresy do kawy firmy JURA sprawiają, że kawowe marzenia spełniają się. Za naciśnięciem przycisku – lub za dotknięciem wyświetlacza smartfona. Przemyślane systemy obsługi, różnorodne możliwości programowania, technologia RFID i aplikacje na telefony komórkowe sprawiają, że obsługa jest całkowicie intuicyjna i zawsze dostosowana do indywidualnych potrzeb smakoszy kawy.

Większa przyjemność picia kawy dzięki smartfonom

Programiści z firmy JURA rewolucjonizują w fundamentalny sposób doznania związane z piciem kawy: Za pomocą aplikacji można wygodnie zmieniać wszystkie ustawienia za pomocą smartfona*. Aby przyrządzić specjał odpowiadający indywidualnym gustom użytkownika, wystarczy jedno dotknięcie ekranu smartfona. I co najważniejsze: Osobiste preferencje pozostają zapisane w aplikacji. Dzięki temu za pomocą wszystkich ekspresów automatycznych JURA wyposażonych w funkcję Smart Connect można w dowolnym czasie przyrządzić specjały kawowe według własnych upodobań.

Automatyczne wykrywanie filtra

Najnowsza generacja ekspresów automatycznych i filtrów potrafi komunikować się ze sobą. Dzięki technologii RFID wkłady filtra i automatyczny ekspres są ze sobą połączone radiowo. Wykrywanie filtra odbywa się automatycznie, a odpowiednie ustawienia urządzenia są dokonywane automatycznie. Zastosowanie filtrów jeszcze nigdy nie było tak proste i bezpieczne.

* Dotyczy również tabletów

Nagrodzone wzornictwo

Wzornictwo firmy JURA ucieleśnia takie wartości jak spokój, siła, staranność, jakość i trwałość. Są to wartości, za które szwajcarska architektura i wzornictwo są cenione na całym świecie. Automatyczne ekspresy do kawy firmy JURA były wielokrotnie wyróżniane międzynarodowymi nagrodami przyznawanymi za wzornictwo. Dzięki temu od dawna cieszą się statusem przedmiotów dekoracyjnych do wyposażenia wnętrz. W stylowy sposób wyrażają dobry gust użytkownika.

Jasny język projektowania

Charakteryzujący się prostotą atrakcyjny projekt w stylu nordyckim firmy JURA emanuje siłą i harmonijnie jednoczy wyraziste linie i jasno zarysowane powierzchnie. Swą solidnością, trwałością i niezawodnością przeczy współczesnym krótkotrwałym tendencjom i modom.

Szlachetne materiały

Ekspresy automatyczne są produkowane ze szwajcarską precyzją z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, zachwycających jakością obróbki, wyglądem i walorami dotykowymi. Imponujący przykład: Elementy przednie i górne nowego modelu Z6 wykonane są z masywnych, grubych na 3 mm płyt aluminiowych o uszlachetnionej powierzchni.

Nagrody za wzornictwo

Wzornictwo firmy JURA było doceniane przez międzynarodowe jury specjalistów z różnych kontynentów. Nie bez przyczyny ekspresy automatyczne zdobywają regularnie renomowane nagrody za wzornictwo.

  


 

Kampanie reklamowe - JURA współpracuje z najlepszymi!

 

    aaa Roger Federer

Roger Federer, wielokrotny zwycięzca Wielkiego Szlema, będzie reprezentował firmę JURA jako ambasador marki, tak w Szwajcarii, jak i w innych krajach, aby propagować wspólne wartości na całym świecie: 

 •         wydajność,
 •         precyzję,
 •         zamiłowanie do najwyższych standardów.

  

NAGRODY

W tej sekcji znajdziecie Państwo informacje o niektórych nagrodach i wyróżnieniach jakie JURA Elektroapparate AG otrzymała za działania w zakresie przedsiębiorczości i marketingu.

Stiftung Warentest – awards

 • 2016 E8 magazine 12/2016 good /1.9
 • 2016 E6 magazine 12/2016 good / 2.0 
 • 2014 IMPRESSA A5 magazine 12/2014 good / 2.1 points
 • 2013 ENA Micro 9 magazine 12/2013 test winner again / good
 • 2013 IMPRESSA C50/C55 magazine 12/2013 winner without Cappuccino automatic / good
 • 2012 ENA Micro 9 magazine 12/2012 test winner / 2.1 points
 • 2008 ENA 5 magazine 12/2008 good / 2.3 points
 • 2007 IMPRESSA J5 magazine 12/2007 test winner /2.0 points
 • 2007 IMPRESSA C5 magazine 12/2007 test winner / 2.1 points
 • 2005 IMPRESSA F70 magazine 12/2005 test winner / 1,9 points (best possible result: 1)
 • 2004 IMPRESSA E10 magazine 12/2004 good
 • 2004 IMPRESSA E25 magazine 12/2004 good
 • 2004 Nespresso N90 magazine 12/2004 good
 • 2004 IMPRESSA F50 magazine 12/2004 test winner
 • 2004 IMPRESSA F5 magazine 12/2004 good
 • 2004 Nespresso N9 magazine 12/2004 good
 • 1999 IMPRESSA F90 magazine 12/2004 test winner

Design prices JURA automatic coffee machines

Red Dot Design Award:

 • 2015IMPRESSA E8
 • 2014IMPRESSA F8 (Best of the Best)
 • 2012GIGA 5
 • 2012GIGA X9c Professional
 • 2011IMPRESSA J9 One Touch TFT
 • 2008ENA 5 Cherry Red
 • 2007IMPRESSA J5 piano white
 • 2006IMPRESSA Z5 chrom
 • 2005IMPRESSA Z5 alu
 • 2004IMPRESSA F90

IF Product Design Award:

 • 2016Z6 Satinsilber
 • 2012ENA Micro 9 One Touch
 • 2011ENA 9 One Touch
 • 2010IMPRESSA J7 piano black
 • 2010IMPRESSA Z7 chrom
 • 2006IMPRESSA J5

Plus X Award:

 • 2014 IMPRESSA A9
 • 2014 Cool Control Wireless 1,0L, milk frother, cup warmer
 • 2013 IMPRESSA Z9
 • 2005 IMPRESSA Z5 alu
 • 2004 IMPRESSA F70

Neuer Klassiker (Schöner Wohnen):

 • 2010 ENA 3 Ristretto black

ProtectStar Innovation Award:

 • 2006 IMPRESSA Z5 

German Design Award:

 • 2016Z6 Satinsilber (Winner)
 • 2015IMPRESSA A9 Aluminium (Special Mention)
 • 2014GIGA 5 Chrom (Special Mention)
 • 2013ENA Micro 9 One Touch (Special Mention)

Coffee Innovations Award:

 • 2014IMPRESSA A9
 • 2014Kaffee San Antonio Honduras
 • 2013IMPRESSA F7

ETM-Testmagazin

 • 2016 E8 (Ausgabe 1/2016, „Sehr gut“)
 • 2015 Milchschäumer (Ausgabe 7/2015, „Sehr gut“)

USA

Chicago Good Design Award:

 • 2016 Z6
 • 2015IMPRESSA A9 Platin
 • 2014IMPRESSA Z9 Pianoblack
 • 2013GIGA 5
 • 2012IMPRESSA J9 OT TFT Chrom
 • 2011ENA 9 One Touch
 • 2010IMPRESSA Z7 aluminium
 • 2008ENA 5 Ristretto black
 • 2007IMPRESSA J5
   

ADEX (Awards for Design Excellence):

 • 2005/06 IMPRESSA Z5 Platin

Housewares Design Award:

 • 2017 Z6 
 • 2012IMPRESSA J9 One Touch TFT (“Best in Category” – Countertop Cooking & Beverage Appliances)
 • 2012ENA Micro 9 One Touch (“Best of the Best-Silver”, “Best in Category” – Countertop Cooking & Beverage Appliances)
 • 2011IMPRESSA Z7 One Touch (Cooking Electrics-Finalist)
 • 2010IMPRESSA C9 One Touch (Cooking Electrics-Finalist)
 • 2009ENA 5 (“Best in Category” – Cooking Electrics)
 • 2008IMPRESSA J5 (Cooking Electrics-Finalist)
 • 2006IMPRESSA Z9 (Cooking Electrics-Finalist) 

International Housewares Association Global Innovation Awards

 • 2013GIGA 5 (Kitchen Electrics Winner)
 • 2012IMPRESSA J9 One Touch TFT (Kitchen Electrics Category)

ICON Honors Award

 • 2013ENA Micro 9 One Touch
 • 2012IMPRESSA J9 One Touch TFT

Gourmet Golds (Gourmet Housewares Show)

 • 2005 IMPRESSA Z5 “Best in Show”

American Business Awards

 • 2013ENA Micro 9 One Touch (Consumer Products-Finalist)
 • 2013GIGA 5 (Consumer Products-Finalist)

Excellence in Design Competition from Appliance Design

 • 2012ENA 9 One Touch (Silver, Small Appliances Category)
 • 2012IMPRESSA J9 One Touch TFT (Gold, Small Appliances Category)
 • 2009ENA 5 (Silver, Small Appliance Category)

AELVIS

 • 2016Z8 Aluminium in der Kategorie “WohnRaum”

Good Design Award Japan

 • 2016ENA Micro 1

 

Źródło tekstu: Oficjalna strona Jura Poland. Wszystkie znaki towarowe i zdjęcia zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych i należą do Jura Poland.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl