BLOG

ANIRAX - Blog

 

Wyróżnienia

Ekspresy z funkcją ONE TOUCH 0

Ekspresy z funkcją One Touch

Zintegrowana technologia delikatnej pianki gwarantuje wyjątkową jakość pianki o delikatnej, kremowej i lekkiej jak piórko konsystencji.

Obecnie coraz bardziej popularne są wszelkiego rodzaju kawy mleczne. Najnowsze ekspresy wyposażone są w funkcję ONE TOUCH, dzięki której za pomocą jednego przycisku możemy przygotować szeroką gamę pysznych kaw. Regulowana wysokość wylewki pozwala na tworzenie doskonałych specjałów, zarówno w małej filiżance do espresso, jak i w szklance do latte macchiato o wysokości do 153 mm.

Innowacyjne spieniacze zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o wykończeniu specjałów kawowych mlekiem i pianką mleczną. Jura opracowała rewolucyjną technologię gładkiej pianki (fine foam), która pozwala spienić mleko do uzyskania gładkiej tekstury i trwałej konsystencji według profesjonalnych standardów baristycznych. Wewnątrz wielokomorowego systemu mleko jest zasysane, podgrzewane i następnie spienione powietrzem. Otrzymujemy wyjątkowa piankę, która jest rozkoszą dla podniebienia i jest idealna do dekoracji. W połączeniu z kawą najwyższej jakości ta technologia na nowo definiuje całość kawowych doznań.

Wystarczy koniec wężyka zanurzyć w specjalnym termosie do mleka lub zwyczajnym pojemniku z mlekiem i wybrać ulubiony rodzaj kawy, a ekspres natychmiast zabiera się do pracy.

W ekspresach zarówno Jura, Nivona jak i Melitta, świeżość naszych specjałów mlecznych gwarantuje nam jakże istotna funkcja automatycznego płukania wodą i parą, zawsze po zakończonym cyklu. Dzięki temu nasz ekspres pozostaje zawsze czysty i gotowy do kolejnego użycia.

 

Ekspresy z funkcją ONE TOUCH dostępne w naszej ofercie:

JURA

Linia Z

Linia J

Linia S

Linia E

Linia A

 

 

JURA PROFESSIONAL

JURA Giga X8c Professional

JURA Giga X8 Professional

JURA Giga X3c Professional

JURA Giga X3 Professional

JURA Impressa XJ9 Professional

JURA Impressa XJ5 Professional

JURA Impressa XS95 Professional

JURA Impressa XS9 Professional

JURA WE8

JURA X8

__________________________

NIVONA

Linia 800

Linia 700

 

___________________________

MELITTA

BARISTA

CI Touch

VARIANZA CSP

PASSIONE

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl